Характеристики
- потужність: 8W
- колір світла: 4200K
- світловий потік: 720Lm
- напруга: 100-250V
- довжина: 400мм.
- колір: хром
1,179.00 грн
Наявність: Є в наявності
Підсвітка дзеркал-картин LED “LEYLEK-8” 8 W 4200K (040-016-0008-010), 040 014 0012 “ANKA-12”, Підсвітки картин і дзеркал LED
Характеристики
| Робоча напруга | 100 – 250 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Хром |
| Розміри (ДхШхВ) | 400 мм * 120 мм * 45 мм |
| Потужність | 8 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 720 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Світловий потік | 750 |
| Колірна температура | 4200К |
Світлодіодна підсвітка дзеркал-картин LEYLEK-8Наявність: Є в наявності


Відгуки
Відгуків немає, поки що.