Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-5-2835-120-NW, PCB 5mm, нейтр. білий, негерметична
Ціна вказана за один метр. Поставляється у котушках по 5 метрів.
91.70 грн
Світлодіодна Стрічка 12V
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-5-2835-120-NW, PCB 5mm, нейтр. білий, негерметична
Ціна вказана за один метр. Поставляється у котушках по 5 метрів.
| Виробник | BIOM |
|---|---|
| Термін служби | 35000 ч |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Споживана потужність | 9 Вт/м |
| Розмір | 5×2 мм |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Температура світла | 4000-4500 K |
| Світловий потік, Lm | 1100 Lm |
| Кількість світлодіодів | 120 шт/м |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
LED-стрічка світлодіодна BIOM Professional BPS-G3-12-5-2835-120-NW, PCB 5mm, нейтральний білий, негерметична (B_22086)
Відгуки
Відгуків немає, поки що.