Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-DCCT-20 3CCT, негерметична
Ціна вказана за один метр. Поставляється у котушках по 5 метрів.
97.60 грн
Світлодіодна Стрічка 12V
Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-DCCT-20 3CCT, негерметична
Ціна вказана за один метр. Поставляється у котушках по 5 метрів.
| Виробник | OEM |
|---|---|
| Термін служби | 35000 ч |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір світіння | Теплий-Нейтральний-Холодний |
| Споживана потужність | 17 Вт/м |
| Розмір | 8х2 мм |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Температура світла | 2800-7500 K |
| Світловий потік, Lm | 1500 Lm |
| Кількість світлодіодів | 120 шт/м |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
LED-стрічка світлодіодна ST-12-2835-120-DCCT-20, 3CCT, негерметична, OEM (B_22693)

Відгуки
Відгуків немає, поки що.