Світлодіодний акумуляторний прожектор PANDA-10 10W
Світлодіодний акумуляторний прожектор PANDA-10 10W
1,019.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220-240V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 93мм x 75.5мм x 28.5мм |
| Потужність | 10W |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Час зарядки | 4 год. |
| Час роботи від акумулятора | 3 год. |









Відгуки
Відгуків немає, поки що.