Світлодіодний лінійний світильник “DERE-30” 30W (120см) 6400K
Світлодіодний лінійний світильник “DERE-30” 30W (120см) 6400K
337.00 грн
Наявність: Є в наявності
світильник лінійний світлодіодний dere 30 30 w 120 см 6400 k, dere 30, світильники лінійні балки led tetra
| Робоча напруга | 165-265V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 1173мм х 40,5мм х 38мм |
| Потужність | 30 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Термін служби | 20 000 год. |
| Світловий потік (лм) | 2280 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Додатково | Кріплення у комплекті |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.