Світильник вуличний SPARROW-16 – виробник Horoz Electric.СВІТИЛЬНИК МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ЯК АВАРІЙНИЙ В ДОМАШНІХ УМОВАХ, ЗАРЯДЖАЮЧИ ЙОГО НА ПІДВІКОННИКУ ВІД ДЕННОГО СВІТЛА..Автономний вуличний світильник з вбудованою сонячною батареєю і акумулятором. Використовується для зовнішнього освітлення приміщень різноманітного призначення,. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітити необхідну територію. Cтупінь вологозахисту – IP65. Оснащений датчиком світла, що дозволяє регулювати освітлення в залежності від часу доби. Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ ORLANDO SPARROW-16:економічність.автономність.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИсвітильник – 1шт.інструкція з експлуатації – 1шт.інструкція із встановлення – 1шт.упаковка – 1шт.ГАРАНТІЯ: 24 місяці.Як вибрати вуличний світильник на сонячній батареї?Вуличні світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, наявність датчиків та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Світлодіодний прожектоp на сонячній батареї LED “SPARROW-16” 10 W
1,358.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 180.7мм х 146мм х122.3мм |
| Потужність | 10 W |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1600 lm |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Додатково | Три режими свічення |
| батарея | 2600 mah |










Відгуки
Відгуків немає, поки що.