Прожектор світлодіодний 100Вт S6-SMD-100-Slim, 6200К 220В IP65, BIOM (B_24503)
Артикул: B_24503 Категорія:
Brand:BIOM
Прожектори LED світлодіодні
Прожектор BIOM 100W S6-SMD-100-Slim – це нове покоління серії S5, яка вже чудово себе зарекомендувала. В цьому прожекторі втілено високу якість світла, надійність збірки, зручність кріплення, сучасний дизайн та доступну ціну в порівнянні з аналогами.
Термін служби
25000 г
Клас якості
Стандарт
Клас захисту
IP65
Габаритний розмір, мм
250x160x29 мм
Матеріал корпусу
Алюміній
Кут світіння, °
180°
Тип розсіювача
Прозорий (Clear)
Світлова віддача
80 Lm/W
Температура світла
6200K (Холодний білий)
Світловий потік
8000 Lm
Робоча напруга
AC 175-265V
Тип світлодіодів
SMD
Потужність
100 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Прожектор світлодіодний 100Вт S6-SMD-100-Slim, 6200К 220В IP65, BIOM (B_24503)Прожектор світлодіодний 100Вт S6-SMD-100-Slim, 6200К 220В IP65, BIOM (B_24503)