Світлодіодний світильник CAROLINE-12 12W 4200К
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-016-025-0012-030 Категорія:
панелі led врізні, накладні, 600 600
Бренд: HOROZ ELECTRIC
Тип: Накладний
Корпус: Алюміній
Розміри(ДхШхВ): 160мм x 28мм
Колір: Білий
Напруга: 100-265V/50-60Hz
Потужність: 12W
Світловий потік: 840 lm
Колірність: 4200K
Ступінь захисту: IP20
Кут розсіюв.: 120°
Ресурс роботи: 30.000 Hrs
Тип світлодіода: SMD LED
Гарантійний термін: 2 роки
Кількість в упаковці: 1 шт.
Країна виробник: Китай
Робоча напруга
220-240V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
180 мм * 40 мм
Потужність
12 W
Ступінь захисту IP
IP 20
Матеріал корпусу
Метал
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
30 000 год.
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
840 lm
Колірна температура, К
Кут розсіювання
120°
Аналог лампи розжарювання
96 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світлодіодний світильник CAROLINE-12 12W 4200КСвітлодіодний світильник CAROLINE-12 12W 4200К