Світлодіодний світильник CAROLINE-28 28W 4200К
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-016-025-0028-030 Категорія:
панелі led врізні, накладні, 600 600
Бренд: HOROZ ELECTRIC
Тип: Накладний
Корпус: Алюміній
Розміри(ДхШхВ): 287мм х 28мм
Колір: Білий
Напруга: 100-265V/50-60Hz
Потужність: 28W
Світловий потік: 1960 lm
Колірність: 4200K
Ступінь захисту: IP20
Кут розсіюв.: 120°
Ресурс роботи: 30.000 Hrs
Тип світлодіода: SMD LED
Гарантійний термін: 2 роки
Робоча напруга
220-240V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
287мм х 28мм
Потужність
28 W
Ступінь захисту IP
IP 20
Матеріал корпусу
Метал
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
1960 lm
Колірна температура, К
Кут розсіювання
120°
Аналог лампи розжарювання
224 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світлодіодний світильник CAROLINE-28 28W 4200КСвітлодіодний світильник CAROLINE-28 28W 4200К