Світлодіодний світильник CRAMER білий з датчиком руху
Світлодіодний світильник CRAMER білий з датчиком руху
856.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 180-260V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ Elektrik |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 292,7 мм * 77.9мм |
| Потужність | 20 W |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1500 lm |
| Колірна температура, К | 4200K / 6400K переключаетса |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.