Світильник фасадний ANDIZ – виробник Horoz Electric.Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких грунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітити необхідну територію. Cтупінь вологозахисту – IP44.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ ANDIZ:економічність.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИсвітильник – 1шт.інструкція з експлуатації – 1шт.інструкція із встановлення – 1шт.упаковка – 1шт.Як вибрати фасадний світильник?Фасадні світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріалом корпусу, терміном придатності, ступінем вологозахисту, матеріалом корпуса та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Світлодіодний світильник фасадний ANDIZ чорний настінний
801.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 100-240V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 173мм x 81мм x 46мм |
| Потужність | 9 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 450 lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.