| Характеристики | |
| Тип світлодіодів: | POWER LED |
| Кут розсіювання: | 30° |
| Колір: | чорний |
| Діапазон робочої напруги: | 85-265V/50-60Hz |
| Потужність: | 8W |
| Світловий потік: | 720Lm |
| Температура світла: | 4200K |
| Строк служби: | 30.000 годин |
| Індекс кольору (Ra): | > 70 |
| Матеріал корпусу: | алюміній |
| Ступінь захисту, IP: | IP65 |
| Розміри (ДхШхВ): | 95мм*220мм*50мм |
| EEI: | A to A++ |
Світлодіодний світильник фасадний PROTON-8
1,016.00 грн
Наявність: Є в наявності
Фасадні світильники, PROTON-8, фасадне освітлення, настенній світильник, Садово парковий низький світильник, Ландшафтні світильники, Садово парковий стовп, Horoz led, Грунтові світильники, Садово парковий фанарь, Тротуарні світильники, садово-парковий світильник стовпчик, підсвічування стіни, парковий світильник, horoz electric, Horoz electric led, хороз, садовий світильник, садовий ліхтар, садово-парковий настінний світильник, підсвічування фасаду, horoz, світлодіодні Світильники, що світиться, номер будинку, ліхтар на сонячній батареї, Horoz, Ліхтар horoz
| Робоча напруга | 85-265V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 220 мм * 95 мм * 50 мм |
| Потужність | 8 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 720 lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 64 Вт |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.