Світильник садово-парк. LED
- потужність: 8W
- колір: 4200K 720Lm
- напруга: 85-265V
- захист: IP65 80*220
- тип: настінний
- колір корпусу: чорний
1,169.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник світлодіодний фасадний SMD LED “PROTON/S-8” 8W настінний, PROTON/S-6, Фасадні світильники
Світильник садово-парк. LED
| Робоча напруга | 85-265V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 80 мм *220 мм |
| Потужність | 8 |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 720 lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Додатково | Світить у дві сторони |
| Світловий потік | 720 |
| Колірна температура | 4200К |
Світлодіодний світильник фасадний PROTON/S-8Наявність: Є в наявності


Відгуки
Відгуків немає, поки що.