| Характеристики | |
| Тип світлодіодів: | SMD LED |
| Кут розсіювання: | від 0° до 90° |
| Колір: | білий |
| Діапазон робочої напруги: | 100-240V/50-60Hz |
| Потужність: | 4W |
| Світловий потік: | 250Lm |
| Температура світла: | 4200K |
| Строк служби: | 30.000 годин |
| Матеріал корпусу: | ABC пластик |
| Ступінь захисту, IP: | IP65 |
| Розміри (ДхШхВ): | 50мм*120мм*120мм |
Світлодіодний світильник фасадний SEKOYA білий
598.00 грн
Наявність: Є в наявності
фасадні світильники, садово парковий низький світильник, ландшафтні світильники, садово парковий стовп, horoz led, грунтові світильники, садово парковий фанарь, тротуарні світильники, садово парковий світильник стовпчик, підсвічування стіни, парковий світильник, horoz electric, horoz electric led, хороз, садовий світильник, садовий ліхтар, фасадне освітлення, садово парковий настінний світильник, підсвічування фасаду, настенній світильник, horoz, світлодіодні світильники, що світиться, номер будинку, ліхтар на сонячній батареї, ліхтар horoz
| Робоча напруга | 85-265V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 120мм*120мм*52мм |
| Потужність | 4W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 250 lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 32Вт |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.