| Тип | Світильник фасадний 15W 4200K чорний Horoz SUPERB |
| Виробник | HOROZ ELECTRIC, Туреччина |
| Потужність | 15 Вт |
| Аналог лампи розжарювання | 120 Вт |
| робоча напруга | 85-265 В |
| Світловий потік | 555 Лм |
| кольорова температура | 4200 К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Строк служби | 30 000 годин |
| Розміри (ДхШхВ) | 200мм*170мм*100мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Світильник фасадний 15W 4200K чорний Horoz SUPERB – світлодіодний вуличний світильник призначений для підсвічування житлових будинків та громадських будівель. Архітектурний освітлювач має вбудовані світлодіоди, висока ефективність та довговічність світлодіодів SMD LED забезпечують гарний та сучасний стиль фасадів. Ступінь пилу та вологозахисту IP65 гарантує тривалу роботу приладу просто неба (30 тисяч годин безперервного світіння).
особливості:
- Економія електроенергії до 90% порівняно з лампами розжарювання та до 50% порівняно з люмінесцентними;
- Стійкий до перепадів напруги 85-265;
- Довговічний, 30 тисяч годин;
- Безпечний, без шкідливих випромінювань;
- Швидке та надійне кріплення на стіну;
- Яскраве та стильне спрямоване світло;
- Ефектний дизайн;
- Монтаж на вулиці, на терасі, ганку, балконі, стіні.





Відгуки
Відгуків немає, поки що.