| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 44 мм * 48 мм |
| Потужність | 3 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | метал, Скло |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Світловий потік (лм) | 125 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 35° |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Врізний отвір | 35 мм |
Світлодіодний світильник JULIA 3W 4200К
214.00 грн
Наявність: Є в наявності
Точкові LED, Horoz electric led, horoz, horoz electric





Відгуки
Відгуків немає, поки що.