| Робоча напруга | 85 – 265 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 480 мм * 58 мм * 80 мм |
| Потужність | 12 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал + пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 950 Lm |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
Світлодіодний світильник настінний RODOS-12
2,316.00 грн
Наявність: Є в наявності
Декоративні Підвісні / Loft / Настінні, Horoz electric led, horoz, horoz electric





Відгуки
Відгуків немає, поки що.