| Робоча напруга | 100 – 240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 108 мм * 62 мм |
| Потужність | 8 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 320 lm |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Кут розсіювання | 180° |
Світлодіодний світильник настінний SİSAM білий
848.00 грн
Наявність: Є в наявності
Декоративні Підвісні / Loft / Настінні, пластикові Світильники, світлодіодні Світильники, horoz, хороз





Відгуки
Відгуків немає, поки що.