Світлодіодний світильник підвісний ARTEMIS-200
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-063-003-0200-010 Категорія:
Світильники промислові підвісні LED, потужний світильник, великий світильник, лід світильник промисловий, світильник на склад, складське освітлення, світильник для сто, Світильник підвісний LED “ARTEMIS-200” 200 W 063-003-0200-010
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Допускається від 160V до 265V, причому відхилення від номінально заявленого рівня світлового потоку становить 3%.
Характеристики
Діапазон робочої напруги: 160-265V/50-60Hz
Потужність: 200W
Світловий потік: 20000Lm
Температура світла: 6400K
Аналог ЛОН: 1600W
Тип розсіювача: Матовий (Frosted)
Тип лампи: Промислова
Термін служби: 30 000 год
Індекс кольору (Ra): >80
Клас енергоспоживання: A+
Матеріал корпусу: Термостійкий пластик, алюміній
Ступінь захисту, IP: 65
Гарантійний термін: 24 міс
Робоча напруга
100 – 250 V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Чорний
Розміри (ДхШхВ)
190 мм * 385 мм
Потужність
200 W
Ступінь захисту IP
IP 65
Матеріал корпусу
Алюміній
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
20000 Lm
Колірна температура, К
6400 K
Кут розсіювання
90 °
Аналог лампи розжарювання
1600 W