Світильник садово-парк. LED
- потужність 10W
- колір: 4200K 517Lm
- напруга: 85-265V
- захист: IP65
- тип: настінний
- колір корпусу: чорний з золотом
1,178.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник садово-парк. LED
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 200мм * 100мм * 93мм |
| Потужність | 10 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Світловий потік (лм) | 517 Lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |
Світлодіодний світильник садово-парковий MARVEL-10 чорний з золотомНаявність: Є в наявності




Відгуки
Відгуків немає, поки що.