Світильник фасадний LED “MARVEL-10” 10 W настінний (076-052-0010-010), MARVEL-10, Фасадні світильники
Світильник садово-парк. LED
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 200мм * 100мм * 93мм |
| Потужність | 10 W |