| Характеристики | |
| Колір: | Чорний |
| Потужність: | 0.06W |
| Світловий потік: | 1.5Lm |
| Температура світла: | 6400K |
| Аналог ЛОН: | 0.4800W |
| Строк служби: | 100,000 год. |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Ступінь захисту, IP: | IP44 |
| Розміри (ДхШхВ): | 116мм*405мм |
| Додатково: | Акумулятор Ni-MH AA 200mAh 1.2V |
| Гарантійний термін: | 2 роки |
Світлодіодний світильник садово-парковий на сонячній батареї MARS
231.00 грн
Наявність: Є в наявності
Грунтовые светильники, horoz, horoz electric, Horoz, садово-парковый настенный светильник, Садово парковый низкий светильник, Садово парковый фанарь, Садово парковый столб, Ліхтар horoz, Тротуарные светильники, Horoz electric led, Фасадные светильники, садово-парковый светильник столбик, светящийся номер дома, Horoz led, Ландшафтные светильники, подсветка стены, подсветка фасада, парковый светильник, садовый светильник, фонарь на солнечной батареї, садовый фонарик, садовый фонарь, светильник на солнечной батареї, солнечная баттарея, Светильники светодиодные
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 0116мм*405мм |
| Потужність | 0.06W |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 100,000 год. |
| Тип світлодіодів | LED |
| Світловий потік (лм) | 1.5Lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Аналог лампи розжарювання | 0.4800W |
| Додатково | Акумулятор потужністю 1,2 W |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.