| Характеристики | |
| Колір: | Хром |
| Потужність: | 0,006W |
| Світловий потік: | 1.5Lm |
| Температура світла: | 6400K |
| Аналог ЛОН: | 0.4800W |
| Строк служби: | 30.000 год. |
| Матеріал корпусу: | Метал |
| Ступінь захисту, IP: | IP44 |
| Розміри (ДхШхВ): | 140мм*472мм |
| Додатково: | Акумулятор Ni-MH AA 200mAh 1.2V |
| Гарантійний термін: | 2 роки |
Світлодіодний світильник садово-парковий на сонячній батареї VENUS
514.00 грн
Наявність: Є в наявності
Грунтовые светильники, horoz, horoz electric, Horoz, садово-парковый настенный светильник, Садово парковый низкий светильник, Садово парковый фанарь, Садово парковый столб, Ліхтар horoz, Тротуарные светильники, Horoz electric led, Фасадные светильники, садово-парковый светильник столбик, светящийся номер дома, Horoz led, Ландшафтные светильники, подсветка стены, подсветка фасада, парковый светильник, садовый светильник, фонарь на солнечной батареї, садовый фонарик, садовый фонарь, светильник на солнечной батареї, солнечная баттарея
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Колір | Хром |
| Розміри (ДхШхВ) | 140мм*472мм |
| Потужність | 0,006W |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30.000 год. |
| Тип світлодіодів | LED |
| Світловий потік (лм) | 1.5Lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Аналог лампи розжарювання | 0.4800W |
| Додатково | Акумулятор потужністю 1,2 W |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.