Світлодіодний світильник Horoz Electric SANDRA-15 15W
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-016-043-0015-030 Категорія:
накладні світильники декоративні led
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Характеристики
Тип світлодіодів: SMD LED
Кут розсіювання: 100°
Колір білий
Діапазон робочої напруги: 85-265V/50-60Hz
Потужність: 15W
Світловий потік: 1050Lm
Температура світла: 4200K
Аналог ЛОН: 120W
Термін служби: 30000 год.
Індекс кольору (Ra): > Ra70
Матеріал: Алюміній, пластик
Ступінь захисту, IP: IP20
Розміри (ДхШхВ): 75 мм х Ø180 мм
EEI: A+ to A++
Гарантійний термін: 24 міс
Робоча напруга
220 – 240 V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
180 мм * 75 мм
Потужність
15 W
Ступінь захисту IP
IP 20
Матеріал корпусу
Метал
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
1050 lm
Колірна температура, К
Кут розсіювання
100°
Аналог лампи розжарювання
120 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світлодіодний світильник Horoz Electric SANDRA-15 15WСвітлодіодний світильник Horoz Electric SANDRA-15 15W