Світлодіодний світильник TETRA/SQ-54 54W 6400K
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-052-005-0120-050 Категорія:
Характеристики
Корпус: Пластик
Розміри(ДхШхВ): 1200мм x 74мм x 24мм
Колір: Білий
Напруга: 165-265V/50-60Hz
Потужність: 54W
Світловий потік: 3780 lm
Колірність: 6400K
Ступінь захисту: IP20
Кут розсіювання: 120°
Ресурс роботи: 25.000 Hrs
Тип світлодіода: SMD LED
Вимикач: Ні
Гарантійний термін: 2 роки
Робоча напруга
165-265V/50-60Hz
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Чорний
Розміри (ДхШхВ)
1200мм x 74мм x 24мм
Потужність
54 W
Ступінь захисту IP
IP 20
Матеріал корпусу
Алюміній
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
25 000 год.
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
3780 lm
Колірна температура, К
6400K
Кут розсіювання
120°
Додатково
Кріплення у комплекті
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світлодіодний світильник TETRA/SQ-54  54W 6400KСвітлодіодний світильник TETRA/SQ-54 54W 6400K