| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 5 W |
| робоча напруга | 100 – 240 V |
| Світловий потік | 380Lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 52° |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір | чорний |
| Строк служби | 30000 год. |
| Розміри (ДхШхВ) | 114 мм * 94 мм, Ø 59 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Світлодіодний світильник трековий ARIZONA-5 5W чорний
269.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники світлодіодні
| Робоча напруга | 100 – 240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 114 мм * 94 мм, Ø 59 мм |
| Потужність | 5 W |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 380Lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 52° |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.