| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 30 W |
| робоча напруга | 85 – 265 V |
| Світловий потік | 2400Lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 36° |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | чорний |
| Строк служби | 15000 год. |
| Розміри (ДхШхВ) | 140мм*80мм*175мм |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Світлодіодний світильник трековий ATLANTA-30 30W чорний
1,004.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники світлодіодні, Світильник на шинопровід, трекові світильники хороз, horoz
| Робоча напруга | 85 – 265 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 140мм * 80мм * 175мм |
| Потужність | 30 W |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 15 000 год. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Світловий потік (лм) | 2400Lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 36° |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.