| Характеристики | |
| Тип світлодіодів: | COB LED |
| Кут розсіювання: | 21° |
| Колір: | білий |
| Діапазон робочої напруги: | 180-240V/50-60Hz |
| Потужність: | 30W |
| Світловий потік: | 2000Lm |
| Температура світла: | 4200K |
| Аналог ЛОН: | 240W |
| Строк служби: | 30.000 годин |
| Матеріал корпусу: | метал, пластик |
| Ступінь захисту, IP: | IP20 |
| Розміри (ДхШхВ): | 190мм, Ø100 мм |
| Гарантійний термін: | 24 міс |
світлодіодний світильник трековий BERN 30W
1,138.00 грн
Наявність: Є в наявності
Трекові LED
| Робоча напруга | 180 – 240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 190 мм * 95 мм, Ø 100 мм |
| Потужність | 30 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | литой Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Світловий потік (лм) | 2000 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 21° |
| Аналог лампи розжарювання | 240 W |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.