| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 18 W |
| Аналог лампи розжарювання | 144 W |
| робоча напруга | 100 – 240 V |
| Світловий потік | 1170 Lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 24° |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | білий |
| Строк служби | 30000 год. |
| Розміри (ДхШхВ) | 162 мм * 170 мм, Ø 84 мм |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Світлодіодний світильник трековий LYON-18 18W
635.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники світлодіодні
| Робоча напруга | 100 – 240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 162 мм * 170 мм, Ø 84 мм |
| Потужність | 18 W |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Світловий потік (лм) | 1170 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 24° |
| Аналог лампи розжарювання | 144 W |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.