| Характеристики | |
| Тип світлодіодів: | COB LED |
| Кут розсіювання: | 24° |
| Колір: | чорний |
| Діапазон робочої напруги: | 175-265V/50-60Hz |
| Потужність: | 36W |
| Світловий потік: | 2880Lm |
| Температура світла: | 4200K |
| Аналог ЛОН: | 288W |
| Строк служби: | 25.000 годин |
| Матеріал корпусу: | метал, пластик |
| Ступінь захисту, IP: | IP20 |
| Розміри (ДхШхВ): | 180мм * 140мм * Ø91мм |
| Гарантійний термін: | 24 міс |
Світлодіодний світильник трековий VARNA-36 36W чорний
805.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники світлодіодні
| Робоча напруга | 175 – 265 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 36 W |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Світловий потік (лм) | 2880Lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 24° |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.