ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Бренд: HOROZ ELECTRIC
Потужність: 9 W
Аналог лампи розжарювання: 72 W
Робоча напруга: 220-240V
Світловий потік: 720 lm
Температура кольору: 4200 K
Кут розсіювання: 120 °
Ступінь захисту: IP 20
Матеріал корпусу: метал
Колір: білий
Врізний отвір: 95 мм
Термін служби: 30000 год.
Розміри (ДхШхВ): 102 мм*55 мм
Тип світлодіодів: SMD LED
Гарантійний термін: 2 роки
Кількість в упаковці: 1 шт.
Країна виробник: Китай
Світлодіодний світильник VALERIA-9 9W
292.00 грн
Наявність: Є в наявності
Точкові LED, Horoz electric led, horoz, horoz electric
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 102 мм * 55 мм |
| Потужність | 9 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 720 l |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 72 W |
| Врізний отвір | 95 мм |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.