Світлодіодний світильник VANESSA-20 20W 6400K
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-016-044-0020-010 Категорія:
Декоративні Підвісні / Loft / Настінні, Horoz, Horoz led, horoz electric
Бренд: HOROZ ELECTRIC
Тип: Врізний
Корпус: Алюміній
Розміри(ДхШхВ): 195мм x 195мм x 45мм
Врізний отвір: 170 мм
Колір: Білий
Напруга: 85-265V/50-60Hz
Потужність: 20W
Світловий потік: 1470 lm
Колірність: 6400K
Ступінь захисту: IP20
Кут розсіюв.: 90.5°
Ресурс роботи: 30.000 Hrs
Тип світлодіода: COB LED
Гарантійний термін: 2 роки
Кількість в упаковці: 1 шт.
Країна виробник: Китай
Робоча напруга
220 – 240 V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
195 мм * 45 мм
Потужність
20 W
Ступінь захисту IP
IP 20
Матеріал корпусу
Метал
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
30 000 год.
Тип світлодіодів
COB LED
Світловий потік (лм)
1470 lm
Колірна температура, К
Кут розсіювання
90,5°
Аналог лампи розжарювання
160 W
Врізний отвір
170мм
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світлодіодний світильник  VANESSA-20  20W 6400KСвітлодіодний світильник VANESSA-20 20W 6400K