Світлодіодний світильник вмонтований VALENTINA-12 12W білий
Світлодіодний світильник вмонтований VALENTINA-12 12W білий
267.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світлодіодний світильник вбудований VALENTINA-12 12W білий, Точкові LED, 016-063-0012-010
| Робоча напруга | 165-265V/50-60H |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 120мм х 25мм |
| Потужність | 12W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 960 Lm |
| Колірна температура, К | 3000К-6500К – регулируетса |
| Врізний отвір | 50-105мм |









Відгуки
Відгуків немає, поки що.