Світлодіодний світильник вологозахищений ARTOS-15 15W IP65 білий 6400К
Світлодіодний світильник вологозахищений ARTOS-15 15W IP65 білий 6400К
300.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники пластикові, Horoz, horoz electric, Світильники світлодіодні, хороз, horoz, Horoz led, Horoz electric led
| Робоча напруга | 230 V |
|---|---|
| Бренд | Teb Elektrik |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 163 мм * 65.5 мм |
| Потужність | 15 W |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1500 lm |
| Колірна температура, К | 6400 К |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.