Світлодіодний світильник вологозахищений FARADAY-24 24W IP65 білий 6400К
Світлодіодний світильник вологозахищений FARADAY-24 24W IP65 білий 6400К
250.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 160-265V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | Teb Elektrik |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 250мм х 125мм х 38мм |
| Потужність | 24 W |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 2400 lm |
| Колірна температура, К | 6400 К |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.