Світлодіодний світильник вологозахищений FARADAY-36 36W IP65 білий 6400К
Світлодіодний світильник вологозахищений FARADAY-36 36W IP65 білий 6400К
319.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 160-265V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | Teb Elektrik |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 300мм х 150мм х 35мм |
| Потужність | 36 W |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 3600 lm |
| Колірна температура, К | 6400 К |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.