Світлодіодний світильник вологозахищений OKYANUS-72 72W 6400K
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-059-005-0072-010 Категорія:
Світильники вологозахищені LED, світильник лінійний хороз, світильник лінійний хороз, Світильник вологозахищений LED 72W 6400K “OKYANUS-72”, Лід світильник, пилевлагозащищенный., 059-005-0072-010, Світильник вологозахищений LED 72W 6400K “OKYANUS-72” 059-005-0072-010
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Виробник Horoz Electric (Туреччина). Гарантія на цю модель становить 24 місяці.
Світлодіодне джерело світла – освітлювальний прилад для житлових та комерційних приміщень.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ OKYANYS-72
потужність: 72Вт
аналог лампи розжарювання: 576Вт
тип джерела світла: SMD LED
температура світла: 4200K / 6000K
світловий потік: 5760Лм
кут розсіювання 120 °
підключення до мережі: 170-265V/50-60Hz
мінімальний термін експлуатації: 30.000 годин
ступінь захисту: IP65
Характеристики
Тип світлодіодів: SMD LED
Кут розсіювання: 120°
Колір білий
Потужність: 72W
Світловий потік: 5760Lm
Аналог ЛОН: 576W
Індекс кольору (Ra): > Ra70
Матеріал корпусу: Пластик
Ступінь захисту, IP: IP65
Розміри (ДхШхВ): 1240 мм * 118.4 мм * 55.8 мм
EEI: A+ to A++
Гарантійний термін: 24 міс
Робоча напруга
170 -265 V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
1242 мм * 118 мм * 56 мм
Потужність
72 W
Ступінь захисту IP
IP 65
Матеріал корпусу
Пластик
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
Тип світлодіодів
Світловий потік (лм)
5760 lm
Колірна температура, К
6400K
Кут розсіювання
Аналог лампи розжарювання
576 W
Додатково
Кріплення у комплекті
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світлодіодний світильник вологозахищений OKYANUS-72 72W 6400KСвітлодіодний світильник вологозахищений OKYANUS-72 72W 6400K