Світлодіодний світильник вологозахищений PROLINE-20 20W 6400К
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-400-002-130 Категорія:
світильники вологозахищені led, led світильник вологозахищений 20w 6400k proline 20 400 002 130
Світлодіодний світильник вологозахищений PROLINE-20 20W призначений для встановлення на стельові конструкції в горизонтальному положенні, а також вертикальний монтаж (настінний). Монтаж світильника проводитися без додаткових врізних отворів, шляхом кріплення безпосередньо на поверхню установки, або підвісною системою.
Характеристики
Бренд: HOROZ ELECTRIC
Тип: Накладний
Корпус: Пластик
Розсіювач: Пластик
Колір: Білий
Розміри(ДхШхВ): 565.5мм x 64.5мм x 55.7мм
Аналог лампи розжарювання: 160 W
Напруга: 165-265V/50-60Hz
Потужність: 20W
Світловий потік: 2100 lm
Кут розсіюв.: 120°
Колірність: 6400K
Ступінь захисту: IP65
Ресурс роботи: 20.000 Hrs
Тип світлодіода: SMD LED
Кількість в упаковці: 1 шт.
Країна виробник: Туреччина
Робоча напруга
170 -265 V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
565.5 мм * 55.7мм * 64.5 мм
Потужність
20 W
Ступінь захисту IP
IP 65
Матеріал корпусу
Пластик
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
30 000 год.
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
2000 lm
Колірна температура, К
6400K
Кут розсіювання
120°
Аналог лампи розжарювання
160 W
Додатково
Кріплення у комплекті
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світлодіодний світильник вологозахищений PROLINE-20 20W 6400КСвітлодіодний світильник вологозахищений PROLINE-20 20W 6400К