Світлодіодний світильник вологозахищений PROLINE-40 40W 6400К
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-400-002-131 Категорія:
світильники вологозахищені led, led світильник вологозахищений 40w 6400k proline 40 400 002 131
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Світлодіодний світильник вологозахищений PROLINE-40 40W призначений для встановлення на стельові конструкції в горизонтальному положенні, а також вертикальний монтаж (настінний). Монтаж світильника проводитися без додаткових врізних отворів, шляхом кріплення безпосередньо на поверхню установки, або підвісною системою.
Світлодіодне джерело світла – освітлювальний прилад для житлових та комерційних приміщень.
Характеристики
Тип світлодіодів: SMD LED
Кут розсіювання: 120°
Колір білий
Діапазон робочої напруги: 165-265V/50-60Hz
Потужність: 40W
Світловий потік: 4000Lm
Температура світла: 6400K
Аналог ЛОН: 320W
Термін служби: 20000 год.
Індекс кольору (Ra): > Ra70
Матеріал корпусу: Пластик
Ступінь захисту, IP: IP65
Розміри (ДхШхВ): 1112.5 мм*64.5 мм*55.7 мм
EEI: A+ to A++
Додатково: Комплект кріплення
Гарантійний термін: 24 міс
Робоча напруга
170 -265 V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
1112.5 мм * 55.7мм * 64.5 мм
Потужність
40 W
Ступінь захисту IP
IP 65
Матеріал корпусу
Пластик
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
4000 lm
Колірна температура, К
6400K
Кут розсіювання
120°
Аналог лампи розжарювання
320 W
Додатково
Кріплення у комплекті
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світлодіодний світильник вологозахищений PROLINE-40 40W 6400КСвітлодіодний світильник вологозахищений PROLINE-40 40W 6400К