Світлодіодний світильник вологозахищений SORENTO 3CCT 20W IP54 білий з датчиком руху
Світлодіодний світильник вологозахищений SORENTO 3CCT 20W IP54 білий з датчиком руху
843.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 170-260V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | Teb Elektrik |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 220,38 мм * 80мм |
| Потужність | 20 W |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 40 000 ч |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1600 lm |
| Колірна температура, К | 3000K / 4500K / 6000K переключаетса |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.