Світлодіодний світильник врізний EUROPA-80 80W 6400К
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-056-009-0080-030 Категорія:
Панелі LED ( Врізні, Накладні, 600*600 )
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
світильник – 1шт.
Бренд: HOROZ ELECTRIC
Тип: Врізний
Корпус: Метал
Розміри(ДхШхВ): 595мм x 595мм x 25мм
Врізний отвір: 580мм х 580мм
Колір: Білий
Напруга: 175-265V/50-60Hz
Потужність: 80W
Світловий потік: 6400 lm
Колірність: 6400K
Ступінь захисту: IP20
Кут розсіюв.: 120°
Ресурс роботи: 20.000 Hrs
Тип світлодіода: SMD LED
Гарантійний термін: 2 роки
Країна виробник: Китай
Робоча напруга
175-265 V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
595 мм х 595 мм х 25 мм
Потужність
80 W
Ступінь захисту IP
IP 20
Матеріал корпусу
метал, пластик
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
5575 Lm
Колірна температура, К
6400K
Кут розсіювання
120°
Аналог лампи розжарювання
360 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світлодіодний світильник врізний EUROPA-80 80W 6400КСвітлодіодний світильник врізний EUROPA-80 80W 6400К