Світодіодний LED торшер NORMAN-C чорний 15W бездротова підзарядка
Світодіодний LED торшер NORMAN-C чорний 15W бездротова підзарядка
4,308.00 грн
Немає в наявності
| Робоча напруга | 220 – 240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 1460 мм * 650 мм * 272 мм |
| Потужність | 15 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 20 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1000 Lm |
| Колірна температура, К | 3000K – 4000К- 6000К |
| Кут розсіювання | 110° |
| Додатково | димується; имеет пульт, беспроводная подзарядка |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.