Світильник аварійний LED “ALVES-2” 44W
Світильник аварійний LED “ALVES-2” 44W
954.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
|---|---|
| Колір | Чорний з білим |
| Потужність | 44 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 350 lm |
| Колірна температура, К | 8000-12000K |
| Час зарядки | 20-24 год. |
| Час роботи від акумулятора | 1 секція:3 години |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.