Світильник аварійний вологозахищений LED “HENRY” 4.5W IP65
Світильник аварійний LED “KANU”
1,138.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 308мм х 52мм х 160мм |
| Потужність | 8 W |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 20.000 Hrs |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 280 lm |
| Колірна температура, К | 6000К |
| Додатково | 3.7V 2400Ah літієвий |
| Час зарядки | 24 ч |
| Час роботи від акумулятора | 3 ч |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.