Світильник аварійний LED “RIVALDO-16” 16W (з діммером)
Артикул: HRZ-084-029-0016 Категорія:
Робоча напруга
220-240 V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Синій з білим
Розміри (ДхШхВ)
72 мм* 405мм
Потужність
16 W
Матеріал корпусу
Пластик
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
30 000 год.
Тип світлодіодів
SMD LED
Колірна температура, К
Аналог лампи розжарювання
128 W
Ступінь захисту, IP
IP 20
Світловий потік
930 lm
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник аварійний LED "RIVALDO-16" 16W (з діммером)Світильник аварійний LED “RIVALDO-16” 16W (з діммером)