Світильник аварійний на сонячній батареї “ROMARIO” 10W
- Не можна додати "Ліхтар налобний акумуляторний світлодіодний BELT 2.0, NEO TOOLS (99-117)" до кошика, оскільки товар відсутній в наявності.
Світильник аварійний на сонячній батареї “ROMARIO” 10W
792.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники аварійні та ручні ліхтарики, аварійний світильник, Аварійний світильник LED, аварійний світильник ферон, Аварійний світильник хороз, Аварійний світильник на світлодіодах, Horoz, Horoz led, horoz electric
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий с зеленым |
| Розміри (ДхШхВ) | 120мм*240мм |
| Потужність | 10 W |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 360 Lm |
| Колірна температура, К | 7000К- 9000К |
| Аналог лампи розжарювання | 100 W |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.