Світильник фасадний GARDENYA-1 – виробник Horoz Electric.Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких грунтових ділянок. Cтупінь вологозахисту – IP44. Тип цоколя – GU10.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ GARDENYA-1:економічність.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИсвітильник – 1шт.інструкція з експлуатації – 1шт.інструкція із встановлення – 1шт.упаковка – 1шт.Як вибрати фасадний світильник?Фасадні світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріалом корпусу, терміном придатності, ступінем вологозахисту, матеріалом корпуса та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Світильник фасадний “GARDENYA-1” GU10 мат.хром без лампи настінний
864.00 грн
Наявність: Є в наявності
фасадні світильники, садово парковий низький світильник, ландшафтні світильники, підсвітка стіни, парковий світильник, садовий світильник, фасадне освітлення, садово парковий настінний світильник, підсвічування фасаду, настенній світильник, horoz, світильник садово парковий gardenya 1 gu10 мат хром без лампи 075 010 0001 011
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | мат. хром |
| Розміри (ДхШхВ) | 110мм * 160мм * 105мм |
| Потужність | max.35 W |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Матеріал корпусу | нерж. сталь |
| Тип цоколя | GU10 |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.