Світильник фасадний GARDENYA-2 – виробник Horoz Electric.Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких грунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів дає можливість освітити необхідну територію. Cтупінь вологозахисту – IP44. Тип цоколя – GU10.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ GARDENYA-2:економічність.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИсвітильник – 1шт.інструкція з експлуатації – 1шт.інструкція із встановлення – 1шт.упаковка – 1шт.Як вибрати фасадний світильник?Фасадні світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріалом корпусу, терміном придатності, ступінем вологозахисту, матеріалом корпуса та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
- Не можна додати таку кількість до кошика — у нас є 1 в наявності, і з них вже 1 у Вашому кошику. Переглянути кошик
Світильник фасадний “GARDENYA-2” 2xGU10 мат.хром без лампи настінний
1,224.00 грн
Наявність: Є в наявності
фасадні світильники, ландшафтні світильники, підсвітка стіни, парковий світильник, horoz electric led, садовий світильник, фасадне освітлення, садово парковий настінний світильник, підсвічування фасаду, настенній світильник, що світиться, номер будинку, світильник садово парковий gardenya 2 2xgu10 мат хром без лампи 075 010 0002 011
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | мат. хром |
| Розміри (ДхШхВ) | 110мм * 255мм * 105мм |
| Потужність | max.2×35 W |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Матеріал корпусу | нерж. сталь |
| Тип цоколя | GU10 |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.