Світильник фасадний GARDENYA-4 – виробник Horoz Electric.Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких грунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів дає можливість освітити необхідну територію. Cтупінь вологозахисту – IP44. Тип цоколя – GU10.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ GARDENYA-4:економічність.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИсвітильник – 1шт.інструкція з експлуатації – 1шт.інструкція із встановлення – 1шт.упаковка – 1шт.Як вибрати фасадний світильник?Фасадні світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріалом корпусу, терміном придатності, ступінем вологозахисту, матеріалом корпуса та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Світильник фасадний “GARDENYA-4” 2xGU10 мат.хром без лампи настінний
1,224.00 грн
Наявність: Є в наявності
фасадні світильники, садово парковий низький світильник, ландшафтні світильники, садово парковий стовп, horoz led, грунтові світильники, садово парковий фанарь, тротуарні світильники, садово парковий світильник стовпчик, підсвічування стіни, парковий світильник, horoz electric, horoz electric led, хороз, садовий світильник, садовий ліхтар, фасадне освітлення, садово парковий настінний світильник, підсвічування фасаду, настенній світильник, horoz, світлодіодні світильники, що світиться, номер будинку, ліхтар на сонячній батареї, ліхтар horoz
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | мат. хром |
| Розміри (ДхШхВ) | 110мм * 225мм * 105мм |
| Потужність | max.2×35 W |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Матеріал корпусу | нерж. сталь |
| Тип цоколя | GU10 |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.