Світильник садово-парковий “GARDENYA-4” 2xGU10 мат.хром
- Не можна додати таку кількість до кошика — у нас є 1 в наявності, і з них вже 1 у Вашому кошику. Переглянути кошик
Світильник фасадний “GARDENYA-4” 2xGU10 мат.хром настінний HOROZ ELECTRIC
1,224.00 грн
Наявність: Є в наявності
Фасадні світильники, Horoz, Horoz led, Ліхтар horoz, horoz electric, horoz, Ландшафтні світильники, Horoz electric led, садово-парковий світильник стовпчик, садово-парковий настінний світильник, Садово парковий стовп, Садово парковий фанарь, Садово парковий низький світильник, Грунтові світильники, Тротуарні світильники, що світиться, номер будинку, підсвічування стіни, підсвічування фасаду, парковий світильник, садовий світильник, ліхтар на сонячній батареї, садовий ліхтар, Світильники світлодіодні, хороз, фасадне освітлення, настенній світильник
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | мат. хром |
| Розміри (ДхШхВ) | 110мм * 225мм * 105мм |
| Потужність | max.2×35 W |
| Матеріал корпусу | нерж. сталь |
| Тип цоколя | GU 10 |
| Ступінь захисту, IP | IP 44 |
| Цоколь | 2G10 |
| Количество ламп | 2 |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.